BALOĞLU MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

Firmamız İnşaat Mühendisi Mehmet Baloğlu ve Mimar Kemal Baloğlu tarafından kurulmuştur.

Biz Kimiz?

Bilgi, cesaret ve yenilikçi bakış açısı ve 40 yılı aşkın tecrübesiyle başarı dolu yılları geride bırakan BALOĞLU Mimarlık ve İnşaat şirketi; Proje, projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmuştur. 1980‘li yıllardan itibaren her biri farklı bir mimari anlayışa sahip yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlayan BALOĞLU Mimarlık ve İnşaat’ ın hayata geçirdiği her bir proje ülkemize sunduğu yenilikçi yaklaşımın en somut göstergeleridir.

BALOĞLU MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK, kurumsal ve özel yapıların tasarım, projelendirme ve uygulamasında deneyimli, uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca proje yönetimi, danışmanlık ve uygulama alanlarında da hizmet sunan firmamız; yatırımcının talepleri doğrultusunda günümüz çağına uygun çözümleri üretmektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar hızla değişim gösteren sektöründe trendleri ve gelişmeleri takip ederek bir çok proje ve uygulamalara başarıyla imza atmış ve atacaktır.

Neler Yaparız?

BALOĞLU MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK, projelendirdiği üniversite binaları ve kampüsleri, fakülteler, yüksek okullar, mediko sosyal binalar, belediye hizmet binaları, idari binalar, yurtlar, alışveriş merkezleri, katlı otoparklar, temel eğitim binaları, okullar, tarihi binalar, gençlik kamp merkezleri, konutlar, endüstriyel yapılar, çöp yeri ve katı atık bertaraf tesisleri, alt yapı projeleriyle hayatın her alanında yer almaya devam edecektir.

MİMARLIK

Geniş kullanıcı kitlelerinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen mimari projelerimizde, işlevsellik, çevresel faktörler ve tüm diğer mimari öğelerin bileşimiyle çözümler üretilir.

İÇ MİMARLIK

Mimari proje aşamasındaki yapıların veya varolan binaların iç mekanlarının yenilenmesi, ihtiyaçlara göre fonksiyonun değiştirilmesi ile iç mimari çözümler üretilir.

MÜHENDİSLİK 

Mühendislik projelendirmeden yapım aşamasına dek, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.

DANIŞMANLIK

Mimari ve mühendislik projelerinin tasarım aşamasından başlayarak işin bitimine kadar geçen süreçte işverenin menfaatlerini korumaya yönelik yapılan tüm çalışmaları kapsar.